تعریف دوره های آموزشی

1 . دوره مهارت محاسبات ذهنی با چرتکه

چرتکه یکی اولین وسایل حساب و کتاب و شمارش اعداد می باشد که یادگیری آن تاثیر چشمگیری بر افزایش عملکرد قدرت مغز و محاسبات ذهنی می گذارد.
این تکنیک در سراسر جهان پذیرفته شده است و به طور فعال در بیش از 30 کشور جهان استفاده می شود. همچنین مشاهده می شود که وقتی کودکان محاسبات ذهنی با چرتکه را آموزش می بینند، از تخیل، حافظه، تجزیه و تحلیل، منطق، خلاقیت، مهارت های گوش دادن، بینایی خود به طور هم زمان استفاده می کنند که موجب هماهنگی کامل بین دو نیم نمیکره مغز آنها می شود.
موسسه ایده پردازان خلاق با بیش از ده سال سابقه کاری درخشان در زمینه آموزش و با بهره گیری از به روزترین متدهای آموزش و اساتید مجرب دوره های آنلاین و حضوری محاسبات ذهنی با چرتکه برای فراگیران در سراسر کشور برگزار می نماید.
همچنین علاقه مندان به تدریس دوره های چرتکه می توانند با شرکت در دوره های مربیگری علاوه بر ارتقای سطح دانش خود،مدرک معتبر دریافت نمایند.

2 . دوره آموزشی رباتیک

رباتیک رشته طراحی، ساخت و راه اندازی ربات ها است،حتی یک ربات ساده باید برنامه ریزی شود تا از محیط یاد بگیرد و به آن واکنش نشان دهد یا حداقل در یک توالی حرکت کند. یادگیری نحوه کار با ربات ها یک راه مطمئن برای بچه ها برای توسعه مهارت های مفید است. در این دوره ها بچه‌ها یاد می‌گیرند که به ایده‌های خود اطمینان داشته باشند و گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه، آنها را آشکار کنند. آنها متوجه می شوند که می توانند چیزهایی بسازند که دیگران از آنها استفاده کنند که موجب افزایش اعتماد به نفس در آنها می شود.
در این راستا، واحد آموزش بخش رباتیک مجموعه ایده پردازان خلاق، با هدف پرورش خلاقیت و شکوفایی استعدادها و همچنین بالا بردن توان علمی و مهارتی افراد، برای گروه های سنی مختلف، دوره های آموزشی آنلاین و حضوری متناسب با آن گروه سنی مهیا نموده است.
همچنین علاقه مندان به تدریس دوره های رباتیک می توانند با شرکت در دوره های مربیگری علاوه بر ارتقای سطح دانش خود،مدرک معتبر دریافت نمایند

3 . دوره آموزشی اسکرچ

آموزش کامپیوتر و برنامه‌نویسی برای کودکان و نوجوانان….

یادگیری مهارت‌های مختلف برای نوجوانان اهمیت ویژه‌ای دارد؛ چرا که یادگیری مهار‌ت‌های مفید باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می‌شود و می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت آنها در آینده نیز باشد. به همین جهت ایده پردازان خلاق با هدف کمک به آنها در این راستا، دوره‌های آموزشی زیادی را در زمینه‌ی آموزش کامپیوتر و برنامه‌نویسی به کودکان و نوجوانان را برگزار می‌کند.

ما در موسسه ایده پردازان خلاق حتی پس از اتمام دوره‌ی آموزشی هم فرزند شما را رها نمی‌کنیم؛ بلکه با استفاده از شبکه‌ی اجتماعی بی‌کد،اولین شبکه‌ی اجتماعی برنامه‌نویسان کودک و نوجوان، رابطه‌ی خود را با آنها حفظ می‌کنند تا در صورت بروز هر سوالی پاسخگوی آنها باشند. حتی کودکان و نوجوانان می‌توانند در این بستر بازی‌ها و انیمیشن‌هایی را که تولید کرده‌اند را با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارند.

4 . دوره کسب و کار نوجوان

زندگی پر از شگفتی است، چه خوشایند و چه ناخوشایند. برای این‌که فرزندتان را برای رویارویی با هر چیزی در زندگی آماده کنید، باید در دوران کودکی و نوجوانی به او کمک کنید تا مهارت‌های اساسی زندگی را کسب کند.یکی از این مهارت ها، مهارت کسب درآمد است.
هر فردی صرف نظر از اینکه در آینده صاحب چه نوع کسب و کاری خواهد بود ، به تعدادی از مهارت های اساسی کسب وکار از جمله مهارت فنون مذاکره، مهارت وتفکر حل مسئله ، دیجیتال مارکتینگ ، هوش مالی وترید،مهارت های فروش، و ارتباطات مجهز شود
موسسه ایده پردازان خلاق با توجه به نیاز های فعلی جامعه به ویژه نیاز به کسب کار و اشتغال و به منظور پرورش و تربیت نوجوانان که آینده سازان کشور عزیزمان هستند دوره های کسب و کار را برای گروه سنی 14 تا 18 سال برگزار می نماید.

5 . دوره تخصصی تولید محتوا با موبایل

در دنیای امروز، شاهد پیشرفت‌های چشمگیر کسب و کارهای مختلف در فضای اینستاگرام هستیم. این شبکه اجتماعی به یکی از راه‌های ارتباطی بسیار حائز اهمیت و اساسی بین صاحبان کسب و کار و مخاطبین تبدیل شده است و حضور تمام صاحبان کسب و کار در این شبکه اجتماعی ضروری است.
دوره تخصصی تولید محتوا با موبایل یکی از بهترین دوره‌های آموزشی در زمینه تولید محتوا و کسب و کار اینستاگرام است که به شما کمک می‌کند تا با توجه به تکنیک‌های جدید و رویکردهای نوین و تنها با داشتن یک موبایل بهترین نتیجه را از صفحه اینستاگرام خود بگیرید.

6 . دوره تربیت معلم

پیشرفت روز‌ افزون تکنولوژی و علم باعث شده است تا تمام جوامع به منظور رشد خود، به دنبال به روزرسانی دانش و مهارت‌های نیروی انسانی فعال در کشور باشند. رفتار معلمان تأثیر زیادی در روند پیشرفت نظام آموزشی هر کشوری دارد. در صورتی که معلمان یک کشور دائماً به فکر بهبود عملکرد خود باشند و بخواهند فرهنگ، رسالت و علوم جدید را از نسلی به نسل دیگر منتقل کنند، از طرف دیگر، کشور ما با کمبود معلم در مدارس دولتی و به خصوص مدارس غیرانتفاعی مواجه است و همواره برای جذب نیروی جدید درخواست می‌دهد.
با استفاده از مدرک دوره تربیت معلم می‌توانید به عنوان معلم در مدارس غیرانتفاعی مشغول به کار شده و از این طریق کسب درآمد کنید.
شما می‌توانید برای ثبت نام دوره تربیت معلم از طریق لینک زیر اقدام کنید.